6 دلیل که چرا خودکارهای شخصی‌سازی شده بهترین هدیه روز پزشک است؟

روز پزشک به سرعت نزدیک می‌شود و گروهی از ما علاقمندیم امسال از پزشکان قدردانی ویژه‌تری بنماییم.

با شروع همه‌گیری، مراقبت‌های پزشکی برای جامعه و برای هر یک از ما شخصاً اهمیت بیشتری پیدا کرده است. جدای از بیماری همه گیر کرونا، اگر تا به حال به مراقبت فوری برای خود یا یکی از اعضای خانواده نیاز داشته‌اید، ممکن است احساس قدردانی عمیق‌تری نسبت به پزشکان، پرستاران و سایر اعضای حرفه پزشکی داشته باشید. امروز، در مورد یک راه ساده برای قدردانی از پزشکانتان صحبت می کنیم:

خودکارهای شخصی‌سازی‌شده

دلیل 1 : عملکرد

یک خودکار سفارش سازی شده ‎‎با نام دکتر مورد نظر یک نیاز روازنه است برای دکترها. همانطور که معروف است بسیاری از دکترها دارای دستخطی ناخوانا هستند والبته روزانه نسخه و مدارک زیادی را می‌نویسند و یا امضاء می‌کنند. پس یک خودکار با کیفیت و با طراحی جذاب می‌تواند یک هدیه گرانقدر برای آنها باشد.

دلیل 2 : راحتی

یک خودکار فضای بسیار کمی را می‎گیرد. به همین دلیل بر خلاف هدایای حجیم که ممکن است کارایی آنچنان هم نداشته باشد و البته دکتر را وادار می‎کند برای نگهداری آنها جایی در نظر بگیرد. خودکار هیچ جایی را نمی‌گیرد.

دلیل 3 : کیفیت

علاوه بر اینکه یک خودکار باکیفیت با طراحی فوق‌العاده می‌تواند یک هدیه کاربردی باشد که روزانه استفاده می‌شود به نظر، یک هدیه کاملا حرفه ای می‌رسد.

دلیل 4 : تعادلی بین یک هدیه شخصی و حرفه ای
بزرگ‌ترین دلیلی که یک خودکار شخصی‌سازی‎شده یک هدیه عالی برای پزشکان است این است که بین جنبه‌های شخصی و حرفه‌ای قدردانی شما کاملاً تعادل برقرار می‌کند. شما نمی‌خواهید به آنها هدیه‌ای بدهید که هرگونه فرضی را در مورد اینکه شما نزدیکتر از یک پزشک و بیمار باید باشد به آنها منتقل کند. اما شما نمی خواهید هدیه ای را به آنها بدهید که صرفاً مفید، صرفاً زیبا یا صرفاً نمادی از حرفه آنها باشد. شما می خواهید هدیه‌ای دهید که نشان دهنده ارزش و احترام شما برای آنها به عنوان یک شخص خاص باشد. یک خودکار زیبای حکاکی شده همه این کار ها را انجام می دهد.

دلیل 5 : قطعا فاسد شدنی و از بین رفتنی نیست

برخی از افراد علاقه دارند به پزشکان خود هدایای خوراکی مانند آجیل، شکلات و شیرینی هدیه دهند. در حالی که اینها هدایای جالبی هستند، اما چند جنبه منفی نیز دارند.

اولاً، ممکن است ندانید که پزشک شما چه نوع غذایی را دوست دارد و آیا رژیم غذایی خاصی دارد یا نه. بنابراین برخی از هدایای غذایی ممکن است قدردانی نشوند.

دوم اینکه هدایای خوراکی مصرف شده و بعد از بین می‌روند. اما خودکارهای شخصی‎سازی‌شده، احتمالاً در طول روز با آنها همراه خواهند بود. بنابراین آنها برای مدت طولانی‌تری نشانه کوچکی از قدردانی شما را خواهند داشت.

دلیل 6 : خودکارهای شخصی سازی شده مقرون به صرفه هستند مخصوصا مدل هایی که ما به شما معرفی می کنیم


حال دو مورد از خودکارهای منحصر به فرد را به شما معرفی می کنیم.

  1. خودکار و جاقلمی تعظیم شوالیه: بدون اقراق یکی از بهترین ، پرمعناترین و مناسب‌ترین هدیه برای پزشکان خودکار و جاقلمی شوالیه می باشد. به چه دلیل؟

در طراحی خودکار و مجسمه تعظیم شوالیه ، نکات ظریف و زیبای وجود دارد که آن را بطور شگفت‌آوری به یک هدیه خاص، خلاقانه و البته کاملا لوکس تبدیل کرده است.

شوالیه بجای شمشیر قلمی در دستان خود دارد که آن را به صاحب خود یا به تعبیری سرور خود تقدیم می‌کند. این وضعیت بدنی خاص بیانگر ضرب المثل معروف ” قلم برنده تر از شمشیر است ” می باشد. که می تواند برای تمامی اهل قلم  وتفکر به خصوص پزشکان که سالها برای آموختن تلاش کرده اند. هدیه ای بی جایگزین باشد.

طراحی محصولطراحی محصول متعلق به شرکت ThinkGeek است که در حوزه نرم‌افزار وIT  فعالیت دارد. این شرکت همچنین برای بزرگسالان وسایل سرگرم کننده متفاوت و جذابی تولید می‌کند تا پلی بین بزرگسالی و کودک درون آنها باشند.

جای خودکار شوالیه: این شوالیه شجاع همواره خودکار را در بر فراز میز و نزدیک فرد نگاه می‌دارد. بنابراین نیازی نیست شخص همواره به دنبال خودکار مورد علاقه خود بگردد.

بسته بندیمحصول دارای جعبه اختصاصی زیبا با تصویری از شوالیه روی آن است.

  1. خودکار بورلی طرح کراس:

“درباره خودکار بورلی : نویسندگان روح خلاق و باکیفیت بورلی قدردانی می‌کنند. این طرح دارای خاصیت خاص خود است، از گیره قلم خمیده گرفته تا سوراخ های ریز روی بنده که آن را منحصر به فرد می‌کند. بهترین هدیه برای علاقمندان به خوب نوشتن که به دنبال بیان سبک منحصر به فرد خود هستند. مانند تمام قلم‌های کراس، بورلی برای مطابقت با استانداردهای کیفیت دقیق ما ساخته شده است و به راحتی با جوهر کراس پر می‌شود. (برگرفته از وب سایت خودکارهای کراس در مورد خودکار بورلی)”

طراحی خودکار حاضر الهام گرفته شده از خودکار بورلی می باشد. با تمام توان تلاش شده به اصل اثر وفادار باشد. قیمت مناسب این خودکار در مقایسه  با برند اصلی، باعث شده کیفیت بالا با قیمتی مناسب در درسترس علاقمندان به این خودکار خاص قرار بگیرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.