تاریخچه برند خودکارهای کراس

یک کسب و کار خانوادگی شرکت خودکار های کراس قدیمی ترین شرکت در زمینه ساخت نوشت افزار درآمریکا می باشد با قدمتی در حدود 175 سال می باشد. این شرکت درسال 1846 در  رود آیلند آمریکا بوسیله ریچارد کراس تاسیس شد. پیشه اصلی این خانواده جواهرسازانی بودند که به مدت 5 نسل در این شغل… ادامه خواندن تاریخچه برند خودکارهای کراس

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

پنج هدیه فوق العاده جذاب برای روز پزشک! بخوانید!

روز پزشک اول شهریور ماه است. پزشکان نقش مهمی در زندگی ما و خانواده ما داشته اند. وقتی به اطراف خود نگاه می کنیم داستان های بسیاری در خصوص نقش و تلاش آنها در زنده نگه داشتن و رفع بلا از خود و عزیزترین‌های زندگی خود می‌یابیم. جا دارد گاهی به سراغشان برویم و بابت… ادامه خواندن پنج هدیه فوق العاده جذاب برای روز پزشک! بخوانید!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

6 دلیل که چرا خودکارهای شخصی‌سازی شده بهترین هدیه روز پزشک است؟

روز پزشک به سرعت نزدیک می‌شود و گروهی از ما علاقمندیم امسال از پزشکان قدردانی ویژه‌تری بنماییم. با شروع همه‌گیری، مراقبت‌های پزشکی برای جامعه و برای هر یک از ما شخصاً اهمیت بیشتری پیدا کرده است. جدای از بیماری همه گیر کرونا، اگر تا به حال به مراقبت فوری برای خود یا یکی از اعضای… ادامه خواندن 6 دلیل که چرا خودکارهای شخصی‌سازی شده بهترین هدیه روز پزشک است؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

مروری  بر برند های جهانی خودکار: فیشر اسپیس پن ( Fisher Space Pen )

 معرفی برند Fisher Space Pen چه چیز آنقدر قدرتمند است که در موزه هنرهای مدرن نیویورک قرار بگیرد؟ چیزی به اندازه ای کوچک که در جیب شما جا شود و در عین حال آنقدر بزرگ که باعث تشویق هزاران نامه طرفداری شده باشد. محصولی که تقریبا در هر شرایطی کار می کند و هنوز هم… ادامه خواندن مروری  بر برند های جهانی خودکار: فیشر اسپیس پن ( Fisher Space Pen )

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

روز قلم مبارک !

سوگند به قلم و به آنچه می‌نویسد در تقویم رسمی ایران روز چهاردهم تیرماه روز قلم است که در سال ۱۳۸۱ پس از پیشنهاد انجمن قلم ایران و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به ثبت رسید. پس بیایید به همین بهانه سلامی دوباره کنیم به اهالی قلم. همانان که تقدیر محتوم جهانیان را به دستان… ادامه خواندن روز قلم مبارک !

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

خودکار: بودن یا نبودن، مسئله این است!

در کتاب “اتاق آبی”، سهراب حس خود درباره خودکارها را این گونه توصیف می‌کند؛ او از خودکارها متنفر بود. در جایی از اتاق آبی می‌نویسد: “جای قلم نی، قلم فرانسه آمد. جانشین این یکی خودنویس است. آنگاه بلایی نازل شد. اپیدمی خودکار دنیا را گرفت.” و در جای دیگری خودکار را حرامزاده می‌نامد و می‌گوید:… ادامه خواندن خودکار: بودن یا نبودن، مسئله این است!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

دستگاه اشعه UV قابل حمل | مبارزه با میکروب‌ها تا 99/9 درصد

دستگاه اشعه UV قابل حمل وسیله‌ای است که بوسیله آن می‌توانید با استفاده از اشعه یو وی مواد را کاملا استریل نمایید. ابعاد کوچک آن حمل و نقل آن را آسان نموده است. بعد از همه گیری کرونا در جهان، نگاه بشر به بهداشت عمومی تغییر کرد. در حال حاضر توجه عمومی به بهداشت فردی… ادامه خواندن دستگاه اشعه UV قابل حمل | مبارزه با میکروب‌ها تا 99/9 درصد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

اعلامیه : برندگان مسابقه اول ونحوه شرکت در مسابقه مسابقه دوم

ماه زیبای فروردین با تمام خوبی ها و بدی ها گذشت.  روزگاری که در آن کرونا و قرنطینه های خانگی را تجربه کردیم. این همان نیمه خالی لیوان بود و صد البته گروهی به نیکی یاد گرفتند که چگونه می توان درروزهای تنهایی در کنار خانواده زندگی کرد، لذت برد و بدون عادت های گذشته… ادامه خواندن اعلامیه : برندگان مسابقه اول ونحوه شرکت در مسابقه مسابقه دوم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

چگونه بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده، از شر میکروب ها و ویروس های کیف دستی خلاص شویم ؟

امروزه همه ما به نوعی درگیر ویروس منحوس کرونا شده ایم و اخبار مربوط به آن را به دقت دنبال می کنیم. اتفاقا هرکس از دیدگاه خود توصیه ای می کند و راه حلی ارائه می دهد. گاهی این راه حل ها اینقدر پیچیده و دست و پا گیر هستند که به راحتی از خیرش… ادامه خواندن چگونه بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده، از شر میکروب ها و ویروس های کیف دستی خلاص شویم ؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge