اعلامیه : برندگان مسابقه اول ونحوه شرکت در مسابقه مسابقه دوم

ماه زیبای فروردین با تمام خوبی ها و بدی ها گذشت.  روزگاری که در آن کرونا و قرنطینه های خانگی را تجربه کردیم. این همان نیمه خالی لیوان بود و صد البته گروهی به نیکی یاد گرفتند که چگونه می توان درروزهای تنهایی در کنار خانواده زندگی کرد، لذت برد و بدون عادت های گذشته… ادامه خواندن اعلامیه : برندگان مسابقه اول ونحوه شرکت در مسابقه مسابقه دوم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در دانش

چگونه بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده، از شر میکروب ها و ویروس های کیف دستی خلاص شویم ؟

امروزه همه ما به نوعی درگیر ویروس منحوس کرونا شده ایم و اخبار مربوط به آن را به دقت دنبال می کنیم. اتفاقا هرکس از دیدگاه خود توصیه ای می کند و راه حلی ارائه می دهد. گاهی این راه حل ها اینقدر پیچیده و دست و پا گیر هستند که به راحتی از خیرش… ادامه خواندن چگونه بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده، از شر میکروب ها و ویروس های کیف دستی خلاص شویم ؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge

کاراگاه هوراس جایزه می دهد!

امسال اولین روز های بهار با شکلی متفاوت آغاز شده است. امیدواریم با وجود مشکلات ایجاد شده سال خوبی را شروع کرده باشید. هرچند بیماری کرونا همه‌مان را نگران کرده است اما نباید بگذاریم فرصت‌های زندگی‌مان از دست برود. می گویند در پس  هر تهدیدی فرصتی نهفته است. الان بیش از هرزمان دیگری وقت آزاد… ادامه خواندن کاراگاه هوراس جایزه می دهد!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در hoor gifts

هشدار:تحقیقات علمی از همدستی همراه همیشگی خانم ها با ویروس ها خبر می دهند؟!!!

خوشبختانه امروزه سطح آگاهی مردم از نحوه گسترش ویروس ها به واسطه ویروس کرونا بسیار بالا رفته است. وتقریبا همگی ما می دانیم برای جلوگیری از همه گیر شدن این ویروس ها می باید فاصله خود را با افراد دیگر حفظ کنیم. از دست دادن پرهیز کنیم و دستور العمل های زیاد دیگری که کم… ادامه خواندن هشدار:تحقیقات علمی از همدستی همراه همیشگی خانم ها با ویروس ها خبر می دهند؟!!!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در hoor gifts،دانش

انتخاب هدیه تبلیغاتی آرمانی یا واقعی ، مسئله اینست؟

خوشبختانه امروزه در کشور ما مدیران و طراحان گرافیک خلاق و صاحب سبکی وجود دارند. آن‌ها گاهی برای هدایای تبلیغاتی، ایده‌های باورنکردنی‌ای دارند. و این ایده ها اغلب جذاب، دیدنی و هیجان انگیز هستند این امر باعث می‌شود.  مشاوران هدایای تبلیغاتی در پیداکردن راه‌حل ها، خلاق تر عمل کنند. اما، بعضی اوقات خلاقیتِ آن‌ها، منجر… ادامه خواندن انتخاب هدیه تبلیغاتی آرمانی یا واقعی ، مسئله اینست؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge

چرا نباید به حرفه ای ها هدیه ای حرفه ای دهید ؟

تصور کنید برای یکی از دوستان خود که فوتبال را به شکل حرفه ای دنبال می کند قصد خرید هدیه ای دارید، شاید هم یکی از دوستان شما گیتاریست ماهری است  و دوست دارید او را خوشحال کنید. ممکن است مدیر کارخانه ای هستید که تصمیم گرفتید از مکانیک یکی از دستگاه ها که خدمات… ادامه خواندن چرا نباید به حرفه ای ها هدیه ای حرفه ای دهید ؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge

چگونه یک کمپین هدایای تبلیغاتی بنویسم تا تاثیر هدایای تبلیغاتی خود را شگفت انگیز کنیم؟

در پست قبلی با کلمه SWAG  آشنا شدیم و همچنین متوجه شدیم که برای استفاده بهینه از هدایای تبلیغاتی و تبدیل آن به یک هدیه هدفمند باید به 6 پرسش کلیدی پاسخ دهیم. چرا ازهدایای تبلیغاتی استفاده می کنیم ؟ برای چه کسی هدایای تبلیغاتی می خریم ؟ کجا می خواهیم از این هدایا استفاده… ادامه خواندن چگونه یک کمپین هدایای تبلیغاتی بنویسم تا تاثیر هدایای تبلیغاتی خود را شگفت انگیز کنیم؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge

آیا می دانید SWAG چیست و روش خرید علمی آن چگونه است؟

سالها پیش دریکی ازآژانس های تبلیغاتی مشغول به کار بودم و به واسطه آشنایی با زبان انگلیسی مسئول ارتباط با مشتریان خارجی شرکت و پاسخ به مکاتبات آنها بودم در آن دوره هنوزبا واژگان تخصصی در زمینه تجارت و تبلیغات آشنایی کاملی نداشتم. روزی دریکی از مکاتبات با یک کلمه اختصاری که با حروف بزرگ… ادامه خواندن آیا می دانید SWAG چیست و روش خرید علمی آن چگونه است؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge

شش قانون هدایای اداری و شرکتی

کلیر آندروود، شش قانون کلیدی که خودش در زمان ارزیابی و پیاده سازی خط مشی های مرتبط با هدایای شرکتی به کار می برد را برشمرده است. شرکت های هوشیار می دانند که حرکت های کوچکی که نشانی از حسن نیت نسبت به مشتریان و کارکنان را با خود به همراه دارد، می تواند تفاوت… ادامه خواندن شش قانون هدایای اداری و شرکتی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Knowledge