اعلامیه : برندگان مسابقه اول ونحوه شرکت در مسابقه مسابقه دوم

اعلامیه : برندگان مسابقه اول ونحوه شرکت در مسابقه مسابقه دوم

ماه زیبای فروردین با تمام خوبی ها و بدی ها گذشت.  روزگاری که در آن کرونا و قرنطینه های خانگی را تجربه کردیم. این همان نیمه خالی لیوان بود و صد البته گروهی به نیکی یاد گرفتند که چگونه می توان درروزهای تنهایی در کنار خانواده زندگی کرد، لذت برد و بدون عادت های گذشته شاد بود. امیدواریم شما از برندگان این روزها بوده باشید.

اما ما نیز در این روزها تلاش کردیم با شما و درکنار شما باشیم. به همین منظور مسابقه ای برگزار کردیم و همین بهانه کافی بود تا با چند صد نفر از دوستان جدید و نظرات و تفکرات نو آشنا شویم و این بزرگ ترین دل گرمی برای ما بود.

حال ضمن تقدیر و تشکر از کلیه شرکت کنندگان، برندگان مسابقه اول ( ماجرای قتل در هتل ) را خدمتتان معرفی می کنیم و در ادامه به معرفی مسابقه جدید خواهیم پرداخت.

Read More

چگونه بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده، از شر میکروب ها و ویروس های کیف دستی خلاص شویم ؟

امروزه همه ما به نوعی درگیر ویروس منحوس کرونا شده ایم و اخبار مربوط به آن را به دقت دنبال می کنیم. اتفاقا هرکس از دیدگاه خود توصیه ای می کند و راه حلی ارائه می دهد. گاهی این راه حل ها اینقدر پیچیده و دست و پا گیر هستند که به راحتی از خیرش می گذریم.
اما امروز قصد داریم شما را با وسیله ای زیبا و کاربردی آشنا کنیم. وسیله ای که در هیچ نسخه ای یافت نمی شود و در هیچ داروخانه ای اثری از آن نیست. و مثل آب خوردن استفاده از آن راحت است. شاید گروه بسیار زیادی از افراد حتی از وجود چنین وسیله ای بی خبر باشند.

Read More

کاراگاه هوراس جایزه می دهد!

امسال اولین روز های بهار با شکلی متفاوت آغاز شده است. امیدواریم با وجود مشکلات ایجاد شده سال خوبی را شروع کرده باشید. هرچند بیماری کرونا همه‌مان را نگران کرده است اما نباید بگذاریم فرصت‌های زندگی‌مان از دست برود. می گویند در پس  هر تهدیدی فرصتی نهفته است. الان بیش از هرزمان دیگری وقت آزاد بوجود آمده که می توان از آن برای برنامه ریزی و گذراندن وقت با خانواده استفاده کرد.
شرکت هور هدیه در این در این روزهایی که مجبور به خانه‌نشینی هستیم فعال‌تر از همیشه به فکر شماست!

کاراگاه هوراس به کسانی که در حل معمای "ماجرای قتل در هتل "به او کمک کنند جایزه می دهد!

توضیحات بیشتر در خصوص نحوه شرکت در مسابقه در انتهای همین مطلب آمده است.

Read More

هشدار:تحقیقات علمی از همدستی همراه همیشگی خانم ها با ویروس ها خبر می دهند؟!!!

خوشبختانه امروزه سطح آگاهی مردم از نحوه گسترش ویروس ها به واسطه ویروس کرونا بسیار بالا رفته است. وتقریبا همگی ما می دانیم برای جلوگیری از همه گیر شدن این ویروس ها می باید فاصله خود را با افراد دیگر حفظ کنیم. از دست دادن پرهیز کنیم و دستور العمل های زیاد دیگری که کم و بیش از آن مطلع هستیم.

Read More

انتخاب هدیه تبلیغاتی آرمانی یا واقعی ، مسئله اینست؟

خوشبختانه امروزه در کشور ما مدیران و طراحان گرافیک خلاق و صاحب سبکی وجود دارند. آن‌ها گاهی برای هدایای تبلیغاتی، ایده‌های باورنکردنی‌ای دارند. و این ایده ها اغلب جذاب، دیدنی و هیجان انگیز هستند این امر باعث می‌شود.  مشاوران هدایای تبلیغاتی در پیداکردن راه‌حل ها، خلاق تر عمل کنند. اما، بعضی اوقات خلاقیتِ آن‌ها، منجر به ایده‌های بی‌حاصل و ضرربار می‎‌شود.

Read More

چرا نباید به حرفه ای ها هدیه ای حرفه ای دهید ؟

تصور کنید برای یکی از دوستان خود که فوتبال را به شکل حرفه ای دنبال می کند قصد خرید هدیه ای دارید، شاید هم یکی از دوستان شما گیتاریست ماهری است  و دوست دارید او را خوشحال کنید. ممکن است مدیر کارخانه ای هستید که تصمیم گرفتید از مکانیک یکی از دستگاه ها که خدمات بسیار خوبی به شما می دهد به نحو متفاوت و تاثیر گذار تقدیر  وتشکر کنید.

در نگاه اول ، توپ فوتبال برای فوتبالیست ،  مترونوم برای گیتاریست و لباس کار یا ابزار برای مکانیک دستگاه، هدیه ای کاربردی و مفید به نظر می رسد.

Read More

چگونه یک کمپین هدایای تبلیغاتی بنویسم تا تاثیر هدایای تبلیغاتی خود را شگفت انگیز کنیم؟

در پست قبلی با کلمه SWAG  آشنا شدیم و همچنین متوجه شدیم که برای استفاده بهینه از هدایای تبلیغاتی و تبدیل آن به یک هدیه هدفمند باید به ۶ پرسش کلیدی پاسخ دهیم.

  1. چرا ازهدایای تبلیغاتی استفاده می کنیم ؟
  2. برای چه کسی هدایای تبلیغاتی می خریم ؟
  3. کجا می خواهیم از این هدایا استفاده کنیم و مشتریان کجا از آن استفاده خواهند کرد؟
  4. چه زمانی می خواهیم از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم ؟
  5. چگونه می خواهیم هدایای تبلیغاتی را تهیه کنیم ؟
  6. به چه تعداد هدایای تبلیغاتی نیاز هست ؟

پاسخ به پرسش های فوق به ما کمک می کند. تا به شکل کاملا علمی و موثرازهدایای تبلیغاتی استفاده کنیم:

Read More

آیا می دانید SWAG چیست و روش خرید علمی آن چگونه است؟

سالها پیش دریکی ازآژانس های تبلیغاتی مشغول به کار بودم و به واسطه آشنایی با زبان انگلیسی مسئول ارتباط با مشتریان خارجی شرکت و پاسخ به مکاتبات آنها بودم در آن دوره هنوزبا واژگان تخصصی در زمینه تجارت و تبلیغات آشنایی کاملی نداشتم. روزی دریکی از مکاتبات با یک کلمه اختصاری که با حروف بزرگ مشخص شده بود ( SWAG  ) روبرو شدم طبق روال معمول در آن زمان سری به گوگل زدم و کلمه SWAG  را در آن جستجو کردم  در آن روزها گوگل هنوزقدرت امروز را نداشت به همین خاطر نتوانستم جواب سوال خود را آنجا پیدا کنم.

Read More

شش قانون هدایای اداری و شرکتی

کلیر آندروود، شش قانون کلیدی که خودش در زمان ارزیابی و پیاده سازی خط مشی های مرتبط با هدایای شرکتی به کار می برد را برشمرده است. شرکت های هوشیار می دانند که حرکت های کوچکی که نشانی از حسن نیت نسبت به مشتریان و کارکنان را با خود به همراه دارد، می تواند تفاوت عظیمی در ایجاد ارتباطات تجاری مثبت و سالم ایجاد نماید.

تقدیر و پاداش داخل شرکتی، روشی قوی برای بهبود بهره وری کارکنان بوده، در حالی که توسعه این رسم به خارج از شرکت و در محدوده سیاست های مرتبط با مسئولیت اجتماعی شرکت، ابزاری مناسب برای مشتریان موفق و حفظ آنها می باشد.

Read More