درباره “هدایای تبلیغاتی هور”

در "هدایای تبلیغاتی هور" عمیقا معتقدیم برای ایجاد یک ارتباط ماندگار با مشتریان وفادار، علاوه بر ارائه بهترین کیفیت باید راهی هم به قلب مشتری پیدا کرد. باید زمانی فارغ از دغدغه های کاری به سراغ مشتری خود رفته و در او احساس خوبی ایجاد کنیم.

راه حل ما در "هدایای تبلیغاتی هور" استفاده از هدایای تبلیغاتی است. یک هدیه تبلیغاتی خوب نه تنها باعث ایجاد ارتباطی قوی تر با مشتریان می شود، بلکه برندینگ مناسب و بسته بندی زیبا کمک می کنند تا تصویر بهتری از نام تجاری خود را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده و آگاهی از برند را افزایش دهیم. خودتان را جای مشتری بگذارید و فرض کنید همین امروز هدیه ای که مورد نیازتان است و از آن لذت می برید به دست شما برسد. واقعا چه حسی خواهید داشت؟ آیا به اندازه کافی خوشحال نخواهید شد؟ آیا نسبت به هدیه دهنده احساس خوبی پیدا نخواهید کرد؟ آیا ممکن نیست نزد دوستان خود از هدیه دریافتی صحبت کرده و هدیه دهنده را تبلیغ کنید؟ مطمئنا جواب همه این سوالات بله است.

ما در "هور" برای انتخاب هدایای تبلیغاتی به شما مشاوره می دهیم. به شما کمک خواهیم کرد تا مناسب ترین و جذاب ترین هدایا را برای مشتریان خود انتخاب نمایید.

روش کار ما:

بطور ساده همه چیز از چندین سوال درخصوص مخاطبین و آشنایی با سلیقه شما شروع می شود. بعد از دریافت اطلاعات اولیه و آشنایی با مخاطبین و نظر شما، پیشنهاد اولیه درخصوص هدایای تبلیغاتی و نحوه بسته بندی آن ارائه می شود. در صورت تایید پیشنهاد از طرف مشتری مرحله بعدی شروع می شود. در غیر اینصورت بازخوردها از مشتری گرفته و تا حصول رضایت نهایی، پیشنهادات مختلف ارائه خواهند شد.

 بعد از انتخاب کالا توسط مشتری برندینگ کالا انجام می گیرد. معمولا تمام مراحل برندینگ بدون مزاحمت برای مشتری انجام می شود و تنها در صورت نیاز به تایید محل درج لوگو و اظهار نظر در خصوص جزئیات برندینگ و بسته بندی با مشتری تماس گرفته می شود. در نهایت کالاهای آماده شده به مشتری تحویل می شود.  

3 Replies to “درباره “هدایای تبلیغاتی هور””

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *